Karanténa - Žlutá třída

Karanténa nařízená ve Žluté třídě skončila, všichni kdo podstoupili test měli výsledek negativní a nastoupili 19.10. do školy, nikdo další ve 14 denní karanténě neměl příznaky onemocnění Covid 19. Třída má již provoz bez omezení.

Vážení rodiče,

děti ve Žluté třídě přišly minulý týden do dlouhodobého kontaktu se zaměstnancem školy, který byl pozitivně testován na Covid 19. Na základě vyhodnocení Hygienické stanice je od čtvrtka 15.10. , uzavřena Žlutá třída. Karanténa se počítá zpětně od posledního kontaktu, který byl 8.10. Skončí v případě negativních výsledků 23.10.- bez testů, při doložení negativního testu 18.10.

Děti ze Žluté třídy, které byly ve škole v pondělí 5.10., ve středu 7.10. a ve čtvrtek 8.10. jsou v karanténě, protože se setkaly s Covid pozitivní osobou. Ostatní děti ze Žluté třídy, které v těchto dnech nebyly ve škole, karanténu nemají a mohou dále docházet do školy – nyní do Oranžové třídy. Žádné další třídy se karanténní opatření podle informace z Hygienické stanice netýká.

Všem rodičům dětí, na které se vztahuje karanténa, byl odeslán informační e mail s pokyny Hygienické stanice a podmínkami karanténních opatření.

Děti, které jsou v karanténě, mají od čtvrtka automaticky odhlášenu stravu do odvolání rodiči a jsou omluveny z povinného předškolního vzdělávání.