Zápis prázdninový provoz

K prázdninovému provozu od 23.7.2018 do 3.8.2018 byly předběžně přijaty všechny děti, jejichž zákonní zástupci podali žádost o přijetí dítěte ve stanoveném termínu zápisu.

Podmínkou konečného přijetí dítěte je uhrazení povinných plateb v termínu do 4.5.2018 (viz Informace k prázdninovému provozu a potvrzení žádosti), případně doplnění zdravotní dokumentace. další informace budou zveřejněny koncem května.

V případě nedodržení termínu plateb bude místo uvolněno a nabídnuto dalšímu zájemci.

Rozdělení dětí do tříd (podle škol kam docházejí) bude zveřejněno koncem června, provoz bude otevřen v pobočce mateřská škola Koperníkova 7.

V případě nejasnosti nebo chybně předepsané platby nás kontakzujte telefonicky 222514346 nebo e mailem  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.